Rigas Zelli II - Livani BJSS Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Rigas Zelli II a Livani BJSS. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju 艁otwa Mistrzostwa 艁otwy. Liga narodowa i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 12:00 w dniu 15.02.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Rigas Zelli II i Livani BJSSustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.
15/02/2025
Rigas Zelli II
Livani BJSS
Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1
Miejsce Zak艂adH2H i poprzednie wyniki
W tej chwili Rigas Zelli II i Livani BJSSgrali ze sob膮 1 razy. 艢rednio Rigas Zelli II zdobywa 100 goli na mecz, podczas gdy Livani BJSS zdobywa 100. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 100-71. Rigas Zelli II wygra艂 mecze 1, a Livani BJSS wygra艂 0. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 22.11.24 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 71:100.
Kto wygra?
Rigas Zelli II przegl膮d
Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Rigas Zelli II wygra艂 9 zwyci臋stw i poni贸s艂 1 pora偶ek. W tych meczach Rigas Zelli II zdoby艂 928 punkt贸w i straci艂 698 punkt贸w. Rigas Zelli II 艣rednio zdobywa 92.8 punkt贸w i traci 69.8 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 162.6 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.
Livani BJSS przegl膮d
Klub koszykarski Livani BJSS bra艂 udzia艂 w meczach 10 z dost臋pnymi statystykami, zdobywaj膮c 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. We wszystkich rozegranych meczach dru偶yna zdoby艂a 862 punkt贸w i straci艂a 874. 艢rednio, klub Livani BJSS zdoby艂 86.2 punkt贸w i straci艂 87.4 na ka偶dy 10 rozegranych mecz贸w. Og贸lnie rzecz bior膮c, dru偶yna ma 艣rednio 173.6 punkt贸w na mecz, je艣li po艂膮czymy punkty zdobyte i stracone.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Rigas Zelli B | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 12 | 4 | 1403:1163 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. BK Livani | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 9 | 8 | 1480:1441 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
World Cup Qualification, Asia & Oceania
Irak-Jordania
Liban-Indie
Mistrzostwa Urugwaju. Druga dywizja
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Atletico Olimpia-CD Albatros
Mistrzostwa Dominikany. LNB
Caneros del Este-Metros de Santiago
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
9 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Rigas Zelli II
6 / 10 ostatnich mecz贸w Livani BJSS we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rigas Zelli II w 2 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Livani BJSS we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rigas Zelli II w 3 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Livani BJSS we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rigas Zelli II w 4 kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Livani BJSS we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
1 / 1 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Rigas Zelli II w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Rigas Zelli II we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
5 / 10 ostatnich mecz贸w Livani BJSS we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2